Systemy identyfikacji kierowców

systemy identyfikacji kierowców

Monitorowanie pojazdów GPS

system identyfikacji kierowcówBieżące namierzanie gps floty pojazdów firmowych jest podstawą funkcjonowania dobrze zorganizowanej firmy transportowej. Bez odpowiednich rozwiązań technologicznych każde przedsiębiorstwo naraża się nie tylko na możliwości różnego typu przekłamań, czy prób ingerowania w rzeczywisty stan rzeczy, ale również na straty wizerunkowe czy możliwość odpowiadania prawnego za działania, o których nie miało się świadomości ich zaistnienia. Profesjonalny system lokalizacji pojazdu pozwoli na pełną kontrolę nad położeniem pojazdu, bądź samej naczepy. Jeśli zaś połączymy systemy identyfikacji kierowców, monitorowanie zużycia paliwa oraz monitoring pozycji pojazdów ciężarowych uzyskamy pełne narzędzie do sprawowania pełnej zwierzchności i kontroli nad czasem pracy kierowcy, jakością wykonywanych usług, czy też nad stylem prowadzenia pojazdów.

Kontrola pojazdu online jeszcze nigdy nie była tak prosta i niemal intuicyjna. Mając jedynie laptop i dostęp do Internetu można śledzić przejechane kilometry, zużycie paliwa, stan licznika. Dodatkowo można sprawdzać czas pracy kierowcy z uwzględnieniem przerw i okresów pracy. Wszystkie te dane zbierzemy dzięki innowacyjnemu systemom.

Kontrolowanie floty pojazdów online

Systemy identyfikacji kierowców podobnie jak, bardzo już popularna lokalizacja samochodu, stanowią niezbędny element współczesnego, logistycznego świata.

Monitorowanie kierowców oparte jest w dużej mierze o karty kierowców i tachograf. Przy wykorzystaniu zdalnego cyfrowego tachografu, nie musimy przejmować się koniecznością połączenia karty przedsiębiorstwa bezpośrednio z tachografem. Do tej czynności wystarczy jedynie czytnik kart skorelowany z danym komputerem w przedsiębiorstwie. Jednocześnie wszystkie dane zapisywane są na serwerze skąd przedsiębiorca może je pobrać na własny nośnik danych.

Korzyści jakie dają systemy identyfikacji kierowców są bezsporne, a ich potwierdzeniem jest coraz szersze użycie tego typu systemów.