Nadajnik GPS w samochodzie służbowym

nadajnik gps w samochodzie służbowym

Nadajnik GPS
w samochodzie służbowym

Zastanawiasz się, ile kosztuje nadajnik GPS w samochodzie służbowym lub prywatnym? Nie jest to duża inwestycja, biorąc pod uwagę korzyści, jakie z niej płyną. Zalety systemu monitorowania pojazdów są większe niż samo śledzenie pojazdu. Nowoczesny, profesjonalny GPS lokalizator samochodu ma wgrane mapy wysokiej rozdzielczości, które umożliwiają duże przybliżenia bez utraty szczegółów. Posiada także system odnajdywania najbardziej optymalnej trasy po mieście lub w odległe miejsca, omijając uciążliwe korki lub wszelkie inne przeszkody utrudniające swobodny przejazd. Dodatkową funkcją dla firm jest monitoring floty pojazdów GPS, który znacznie pomaga w organizacji firmy i lepszej kontroli wydatków.

Zalety systemu
do monitorowania floty pojazdów

nadajnik GPS w samochodzie służbowymZalety systemu monitorowania pojazdów to także skuteczna kontrola przepływu paliwa w firmie. Monitoring floty pojazdów GPS posiada system identyfikacji kierowców, dzięki czemu poznaje kto prowadzi samochód w danym momencie. Następnie przeprowadza analizę stylu jazdy każdego kierowcy lub wykrywa trendy w sposobie zachowania się na drodze przez różne grupy, uwzględniając np. płeć, wiek itp. Z pomocą takich informacji, nadajnik GPS w samochodzie służbowym umożliwia wprowadzić do firmy ecodriving, czyli metodę prowadzenia samochodu z mniejszym zużyciem paliwa i energii. Przekłada się to na spore oszczędności finansowe związane z tankowaniem lub naprawami i wymianą części w pojeździe.

GPS lokalizator samochodu to małe, kompaktowe urządzenie, które doskonale mieści się w każdym pojeździe, od motoru po ciężarówkę. Montowanie go w samochodzie trwa zaledwie parę minut, a instalacja jest prosta i intuicyjna, nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi. Nadajnik GPS w samochodzie służbowym jest bezawaryjny, wytrzymały i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia. Również takie związane ze skrajnymi temperaturami lub szkodliwymi oparami produkowanymi w procesie spalania paliwa. Solidny system monitoringu samochodów prywatnych i służbowych może z powodzeniem służyć kierowcy przez wiele lat, jednocześnie przedłużając żywotność samego samochodu.