Monitoring pozycji pojazdów

monitoring pozycji pojazdów

Monitoring pozycji pojazdów

monitoring pozycji pojadówW dzisiejszych czasach, monitoring pozycji pojazdów to nie tylko przywilej droższych i nowych samochodów. To niezbędne urządzenie wpływające na komfort i bezpieczeństwo jazdy, wymagane wyposażenie firm transportowych i przewozowych oraz duże ułatwienie życia dla kierowców prywatnych. Lokalizator GPS dzięki połączeniu z satelitą, ma zasięg działania na cały świat. Wysokiej rozdzielczości mapy umożliwiają duże przybliżenie bez straty na jakości. Urządzenie to pozwala na najbardziej optymalne zaplanowanie trasy w mieście, aby uniknąć korków w godzinach szczytu, robót drogowych i innych utrudnień, a także na długie, międzynarodowe trasy, wybierając najbezpieczniejszą i najbardziej przyjemną lub szybką trasę.

W firmach przewozowych, monitoring pozycji pojazdów ciężarowych jest niezbędnym wyposażeniem. Niewielki lokalizator GPS jest wytrzymały na warunki atmosferyczne, skrajne temperatury, zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Bardzo łatwo się je montuje w każdym pojeździe. Jest to system kompatybilny ze wszystkimi markami samochodów, który można zainstalować już w parę chwil. GPS śledzenie przesyła dokładne informacje o położeniu i stanu pojazdu oraz sczytuje takie informacje jak temperatura wewnątrz naczepy, poziom wilgotności i stan załadunku.

System monitoringu floty firmy

Monitoring pojazdów ciężarowych pozwala zadbać o wszystko:

  • bezpieczeństwo kierowcy i towaru,
  • odpowiednią temperaturę przewożonych produktów,
  • odtworzenie wydarzeń w przypadku wypadku,
  • kontrolę godzin pracy kierowcy,
  • czasy przekroczenia granic kraju,
  • stan baku i przepływ paliwa.

Dzięki GPS śledzenie, twoja firma stanie się lepiej zorganizowana, bardziej rzetelna i godna zaufania. Dokładny monitoring pozycji pojazdu sprawdza się w każdej sytuacji i jest odporny na jakiekolwiek zakłócenia. Teraz możesz mieć wszystko pod kontrolą. Możesz wykryć wszelkie ukryte koszty, przez które traciłeś wcześniej mnóstwo pieniędzy. Możesz także zadbać o produktywną i efektywną pracę na co dzień. Monitoring pozycji pojazdów to ekologiczne rozwiązanie pozwalające ci zminimalizować zużycie paliwa i emisję szkodliwych spalin.